top of page

programy szkoleń

Zapoznaj się z ofertą naszych szkoleń i wybierz najlepszą dla siebie.
AutoCAD - podstawowy
(2 dni = 14 godz. zegarowych)

 

Kurs przeznaczony jest dla osób rozpoczynających pracę z programem AutoCAD.
Przygotowuje on do samodzielnej pracy w programie od podstaw.

Już drugiego dnia SAMODZIELNIE narysujesz inwentaryzację architektoniczną budynku, wrysujesz i wstawisz meble, policzysz powierzchnię pomieszczeń, opiszesz oraz zwymiarujesz rysunek.

 

Od Uczestników wymagana jest jedynie znajomość obsługi komputera.

AutoCAD - zaawansowany 
(2 dni = 14 godz. zegarowych)

 

Kurs przeznaczony jest dla osób już pracujących w programie AutoCAD pragnących poznać bardziej zaawansowane Opcje i narzędzia programu - przyspieszające i ułatwiające pracę grupową nad projektem w zespole. Poznasz zaawansowane metody wyboru obiektów, pracę z Widokami, Grupami czy Stanami i Filtrami warstw. Nauczysz się samodzielnie tworzyć Bloki dynamiczne, Atrybuty oraz tworzyć ich Zestawienia i zarządzać poprzez Centrum danych projektowych. Dowiesz się na czym polega praca z Xrefami (Odnośnikami zewnętrznymi) zarówno w postaci plików DWG jak i rastrowymi (np. skanowane mapy).  Opowiemy o Zmiennych systemowych oraz wręcz niezbędnych w pracy z zaawansowanymi projektami - Lispach. Nie zaskoczy Cię funkcja e-Transmit a wydruk z Przestrzeni papieru nie będzie już stanowił dla Ciebie żadnego problemu.

 

Od Uczestników wymagana jest znajomość obsługi programu na poziomie minimum AutocCAD - podstawy.

AutoCAD - kompletny 2D 
(3 dni = 21 godz. zegarowych)

 

Kurs przeznaczony jest dla osób rozpoczynających pracę z programem AutoCAD chcących poznać wszystkie narzędzia pracy w przestrzeni 2D. Przygotowuje on do samodzielnej pracy w programie od podstaw aż do zaawansowanych opcji programu. Programowo jest on połączeniem pierwszego
i drugiego stopnia zaawansowania z dużą ilością praktycznych przykładów przerabianych na kursie.

 

Każdy uczestnik otrzymuje również autorski zeszyt ćwiczeń 50 dodatkowych przykładów / zagadek AutoCAD do samodzielnego wykonania po kursie we własnym zakresie. Stanowią one doskonałą bazę przygotowawczą do Egzaminu Autodesk.

 

Od Uczestników wymagana jest znajomość obsługi komputera.

AutoCAD - profesjonalne przygotowanie wydruku  
(1 dzień = 7 godz. zegarowych)

 

Szkolenie przeznaczone jest dla osób chcących zgłębić tajniki profesjonalengo wydruku od A do Z.

Zajęcia przeznaczone są dla osób ze znajomością programu na poziomie AutoCAD - podstawy
i realizowane są pod kątem przygotowania Uczestników do wydruku dowolnej dokumentacji
w dowolnych skalach na dowolnych formatach papieru.

 

cad 3d - 05.jpg
AutoCAD - modelowanie 3D 
(2 dni = 14 godz. zegarowych)

 

Kurs przeznaczony jest dla osób mających już doświadczenie w pracy z programem AutoCAD.

Program zajęć przechodzi od podstaw modelowania 3D poprzez szereg praktycznych przykładów aż do zaawansowanych opcji wizualizacji sceny z przypisaniem materiałów i świateł w renderingu, utworzeniem animacji przelotu kamery do pliku AVI. Dowolny model 3D wydrukujesz do pliku PDF z automatycznym utworzeniem przekrojów, szczegółów, detali.

 

Od Uczestników wymagana jest znajomość obsługi  programu min. na poziomie Autocad - podstawy.

SketchUp 3D
(2 dni = 14 godz. zegarowe)

 

Kurs przeznaczony jest dla osób początkujących. Na zajęciach rysujemy rzut przykładowego mieszkania oraz metodą importu pliku zewnętrznego (dwg) a następnie tworzymy model 3D, Tak wykonany model podlegać będzie naszej aranżacji przy wykorzystaniu narzędzi programu oraz gotowych Bibliotek. Ustawimy kierunki Świata, dostosujemy Cienie. Nauczysz się tworzyć Grupy oraz Komponenty. Dowiesz się jak ustawić Kamery oraz Sceny. Niektóre narzędzia będą działały podobnie jak w AutoCAD'zie jak warstwy (tutaj Tagi), narzędzia do Rysowania czy Modyfikowania. Narysowany samodzielnie projekt wnętrza, wyrenderujemy za pomocą Sztucznej Inteligencji AI. Zbudujemy urbanistyczny model miasta, czy przedstawimy analizę nasłonecznienia na przykładzie ciekawego hotelu w Warszawie.

Od Uczestników nie jest wymagana znajomość żadnych programów CAD.

salon 01.png
Autorskie Zeszyty Ćwiczeń 
(2 x 50 ćwiczeń / zagadek AutoCAD)

 

Autorskie zeszyty ćwiczeń 2 x 50 dodatkowych przykładów / zagadek AutoCAD do samodzielnego wykonania po kursie we własnym zakresie. Stanowią one doskonałą bazę przygotowawczą do Egzaminu Autodesk.

 

Autodesk Vehicle Tracking
(2 dni = 14 godz. zegarowych)

 

 

Kurs przeznaczony jest dla osób, które pragną poznać najnowsze metody analizy trajektorii ruchu pojazdów (drogowych, szynowych i powietrznych).

 

Jest to aplikacja znana wcześniej pod nazwą AutoTrack  firmy Savoy istniejąca kilkanaście lat na rynku.

Niezbędne oprogramowanie dla inżyniera, który musi bezpiecznie przeprowadzić dowolnych gabarytów pojazd przez ulice miasta (od wózka inwalidzkiego po ciągnik siodłowy wiozący śmigło elektrowni wiatrowej), przewidzieć miejsce bezpiecznego wykonania manewrów pojazdów na placach, parkingach, w garażach czy na skrzyżowaniach. Program automatycznie generuje raporty i ma możliwość przedstawienia analiz w trójwymiarze czy zapisania w postaci animacji do zewnętrznego pliku AVI.

 

Aplikacja wspomaga pracę projektanta w trzech modułach:

- analiza i projektowanie trajektorii ruchu pojazdów,

- projektowanie parkingów,

- projektowanie rond.

 

Program działa jako nakładka w środowisku AutoCAD od wersji 2014.

AutoCAD - konsultacje 
(uzgadniane indywidualnie)

 

Przeznaczone dla osób, które pragną zasięgnąć fachowej porady czy pomocy w rozwiązaniu problemów AutoCAD lub zapoznać się z wybranym przez siebie zakresem wiedzy bez konieczności uczestnictwa w standardowych szkoleniach.

 

Jest to idealne rozwiązanie dla biur projektowych oraz dla uczestników kursów stacjonarnych pragnących uzyskać odpowiedzi na pytania powstałe już po zajęciach w trakcie codziennej pracy z programem.

AutoCAD - filmy instruktażowe

Znajdziesz tu jeden odcinek z ogromnej bazy filmów z cyklu "Kruczki i sztuczki AutoCAD'a", gdzie każdy odcinek zaczyna się od słów "czy wiesz, że ..." lub "czy wiesz jak ..." i przedstawia ukryte funkcje tego flagowego oprogramowania firmy Autodesk.

Oprócz ww sztuczek w naszej ofercie znajdziesz cały kurs 1-szego , 2-giego jak i 3-ciego stopnia AutoCAD. Tematykę takich kursów natomiast możesz zobaczyć wyżej w odpowiednich zakładkach. W sumie blisko 20 godzin materiału filmowego.

Na życzenie Klienta możemy przygotować materiały szkoleniowe na dowolny temat z dziedziny AutoCAD.

AutoCAD
Obejrzyj Teraz
bottom of page