kadra

Poznaj nasz zespół instruktorów
Dyplom.jpg
Robert Nowakowski
właściciel,
instruktor AutoCAD / Autodesk, GstarCAD,
instruktor wspinaczki sportowej AWF/ ekiper PZA,
instruktor Alpinistycznych Technik Linowych,
instruktor pierwszej pomocy EFR / ERC / AHA / KSRG,
strażak / ratownik KPP, ratownik drogowy,
ratownik GOPR kandydat

Od 1992 r. zawodowo związany z tworzeniem dokumentacji technicznej w wielu polskich firmach oraz korporacjach zagranicznych.

Przez szereg lat ręcznej pracy przy desce kreślarskiej w roku 1996 poznał i zakochał się w programie AutoCAD.


Od tej pory ciągle doskonali swój warsztat pracy potwierdzając zdobyte umiejętności corocznym dyplomem AutoCAD Certified Professional. Certyfikat taki w najnowszej wersji 2019 posiadają tylko 2 osoby w Warszawie.

 

Jako Autodesk Authorized Training Center Instructor przeprowadził ponad 9 tysięcy godzin zegarowych szkoleń dla osób prywatnych, uczelni i firm.

 

Na co dzień ściśle współpracuje z jedną z większych angielskich korporacji projektowych „Waterman International Polska” Sp. z o.o. na stanowisku "CAD Managera, Kierownika ds. sprzętu komputerowego i programów CAD” tworząc i dbając o utrzymanie szeroko pojętych instrukcji usprawniających pracę zespołową ponad 50 pracowników biura z dziedziny CAD tzw. CAD Standards.

Czynny wykładowca programu AutoCAD w Autoryzowanych Centrach Szkoleniowych Autodesku - firmie ABCAD, PROCAD, CADSoft, Altkom, AECDesign.

 

Oprócz uprawnień instruktora AutoCAD czynnie działa i rozwija swoje pasje jako:

·        instruktor pierwszej pomocy  EFR / ERC / AHA oraz ratownictwa specjalistycznego,

·        strażak ratownik KSRG, ratownik drogowy, inspektor ochrony ppoż.,

·        instruktor wspinaczki sportowej oraz ekiper Polskiego Związku Alpinizmu., ratownik GOPR kandydat

 

Przeszedł wiele szkoleń branżowych w tym Kurs Ratownictwa Lawinowego, który miał na celu przygotowanie teoretyczne i praktyczne do poruszania się w terenie zagrożonym lawinami oraz nabycie umiejętności pomocnych przy samodzielnej akcji ratowniczej w lawinisku oraz Kurs Ratownictwa z Kolei Linowych. Obecnie jest Stażystą w formacji Gopr Grupie Jurajskiej.

 

Jest członkiem Uniwersyteckiego Klubu Alpinistycznego oraz Warmińsko-Mazowieckiego Klubu Speleologicznego "Speleon".

 

Po Tatrach Polskich chodzi od zawsze :-)

Robert Siwek
technik architekt,
ratownik KPP,
rowerzysta
 

Pasjonat AutoCAD’a z ponad 20 letnim doświadczeniem w pracy z tym programem w wielu pracowniach architektonicznych przy wykonywaniu projektów architektoniczno-budowlanych i branżowych.

 

Swoją przygodę z AutoCAD’em rozpoczął już w maju 1992 r. jeszcze na DOS’owej platformie w wersji R11. Jest otwarty na nowe pomysły i wyzwania, ciągle aktualizując swoją wiedzę na temat nowych wersji programu.

 

Nabyte doświadczenie pozwoliło mu wprowadzać standardy i usprawniać pracę pracowni, w których pracował. Opracowywał dziesiątki projektów dla polskich i zagranicznych inwestorów.

 

Płynnie porusza się w przestrzeni 2D i 3D wykonując wizualizacje wnętrz na wielu platformach programowych w tym głównie AutoCAD + Accurender oraz SketchUp.

 

Jego pasją są długie wycieczki rowerowe, ksywa "Stalowa Łyda" nie wzięła się od tak sobie :-) oraz poznawanie nowych szlaków górskich.

Piotr Motyka
instruktor EFR
instruktor PCK
motocyklista
Członek Zarządu Fundacji SAFE WATER SAFE LAND

Aktywnie szkoli w zakresie podstawowej pierwszej pomocy przedmedycznej, pierwszej pomocy dzieciom i niemowlętom, ratownictwa drogowego i innych zagadnień.

 

Aktywny motocyklista od 2000 r. 
Członek i jeden z założycieli Polskiego Stowarzyszenia Motocyklistów, 
W latach 2010-2012 r. kierował projektem "Ratuj Życie" - cykl szkoleń z pierwszej pomocy kierowany szczególnie do motocyklistów i sympatyków 2 kółek.

 

Ogromny fan wielu dziedzin sportu, najchętniej wszystkie z "deską": snowboard, wakeboard, windsurfing, i wiele innych ;)

Jerzy Lewandowski
alpinista przemysłowy,
strażak / ratownik KPP,
operator sztucznych ścian wspinaczkowych

Od lat pracuje przy wszelkiego rodzaju pracach alpinistycznych poprzez imprezy teambuildingowe, parki linowe, budowy ścian wspinaczkowych, czy prace alpinistyczne na obiektach przemysłowych o każdej porze roku: zbijanie tynków, sopli, zawieszanie reklam, ochrony przeciw ptakom, odśnieżanie dachów i terenów trudnodostępnych, mycie szyb i prace na elewacjach budynków.

 

Jeśli szukacie pasjonata jazdy na rolkach i długich pieszych wycieczek najlepiej po górach oczywiście - nie wahajcie się do niego zgłosić.

​​

Robert Meller
instruktor EFR,
IT manager,
mechanik samochodowy

Jego specjalnością jest praca z dziećmi.

Posiadając dwójkę własnych urwisów - świetnie się z nimi dogaduje.

Organizuje szkolenia i quizy dla dzieci stosując metody nauki poprzez zabawę i współzawodnictwo. 

 

 

Prywatnie pasjonat komputerów i samochodów.

Prowadzi własny warsztat samochodowy i sprowadzi każdą część do Twojego auta.

Teresa Murawska
główny specjalista ds. BHP

Główny specjalista ds. Bezpieczeństwa i Higieny Pracy, absolwentka studiów w zakresie Zarządzania Bezpieczeństwem w Warszawskiej Wyższej Szkole Ekonomicznej, ukończyła Szkolenie Inspektorów ochrony przeciwpożarowej w Komendzie Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Lublinie. Autorka materiałów i opracowań z zakresu BHP. Szkoli oraz prowadzi ocenę ryzyka zawodowego dla prestiżowych jednostek administracji państwowej i zakładów pracy. Bierze udział w treningach ratownictwa przedmedycznego i specjalistycznego.

Viktor Kulchytskyi
wspinacz halowy i skałkowy,
instruktor EFR, AHA,
ratownik drogowy, ratownik KPP,
projektant  MEP, specjalista IT, informatyk

Z zawodu projektant instalacji sanitarnych, profesjonalnie projektuje instalacje w 2D oraz 3D na różnych platformach programowych. Branża IT również nie jest dla niego tajemnicą.

Jego pasją  jest RATOWNICTWO. 

Instruktor Pierwszej Pomocy AHA (BLS, AED) oraz EFR.